PL EN
+48 58 735 77 41 info@hestor.pl
Szafy klimatyzacyjne serii CV-CA-CW przeznaczone są do utrzymywania temperatury i wilgotności na określonym, zadanym poziomie.
Seria urządzeń HPW to kompaktowe pomy ciepła typu „woda-powietrze” zaprojektowane do montażu w pomieszczeniu. Instalowane są w przestrzeni wymagającej chłodzenia i / lub ogrzewania. Jako dolne źródło energii wykorzystywana jest woda.
Seria STR realizuje zadania osuszania, wymiany powietrza z jednoczesnym odzyskiem ciepła oraz kontroli temperatury dzięki modułowi z zewnętrznym skraplaczem powietrza.
Osuszacz powietrza z serii SP zaprojektowany został do zastosowań basenowych wymagających redukcji wilgotności z funkcję ogrzewania powietrza oraz wszędzie tam gdzie niezbędna jest kontrola wilgotności
Seria kondensacyjnych osuszaczy ID-IT stworzona została w oparciu o zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalajace zapewnić spełnienie wysokich wymogów jakościowych oraz walorów użytkowych.
DDS to seria kompaktowych osuszaczy powietrza przystosowanych do montażu ściennego w osuszanym pomieszczeniu.
Osuszacze DCS zaprojektowano jako urządzenia do montażu w pomieszczeniu sąsiadującym z osuszaną przestrzenią.
Seria osuszaczy DOS zaprojektowana została do montażu podwieszanego.
Nowość roku 2018 w kategorii osuszacze basenowe. Zaprojektowane w formie pionowej kolumny. Ciche, energooszczędne, nie wymagają instalacji kanałowej.
Centrale wentylacyjne serii RESTOR P z wbudowanym układem pompy ciepła, to propozycja jednostek z odzyskiem ciepła oraz funkcją grzania i chłodzenia. Zakres przepływu powietrza od 800 do 3400 m3/h.
Katalog Technik Wentylacji Basenowej firmy HESTOR prezentujący najciekawsze propozycje urządzeń do wentylacji, osuszania i klimatyzacji basenów.
Jednostki SPR z systemem odzysku ciepła przeznaczone są od użytku w basenach. Typoszereg obejmuje 17 wielkości, sklasyfikowanych na podstawie zakresu i wydajności osuszania.
Nowość 2017r. Kondensacyjne osuszacze powietrza, o wydajności osuszania w zakresie od 263 do 940 l/24h. Dostępne wersje wykonania: standardowe, z funkcją chłodzenia.
Nowość 2017r . Seria energooszczędnych osuszaczy HD. Wydajność od 73 do 240 l/24h. Główne zastosowanie to przemysł i magazynowanie.
Nowość ! Seria osuszaczy dla basenów SM. Typoszereg 6 wielkości urządzeń dla basenów o powierzchni lustra wody od 60 do 150 m2. Energooszczędne, efektywne i ekologiczne !
Seria kompaktowych, podwieszanych jednostek wentylacyjnych z przeciwprądowym wymiennikiem ciepła i wentylatorami EC. Automatyka zintegrowana . Klasa energetyczna A/A+.
Seria central TOP - propozycja wentylacji dla najbardziej wymagających klientów. Składa się z 5 wielkości, o przepływie powietrza w zakresie od 200 do 1500 m3/h.
Energooszczędne osuszacze powietrza dla małych i średnich basenów ,jacuzzi. Seria SD powstała na bazie sprawdzonego modelu SDH. Składa się z 5 modeli o wydajności osuszania od 73 do 240 l/dobę. Nowość roku 2016.
seria TYTAN to centrale klimatyzacyjne o konstrukcji modułowej. Przeznaczone są zarówno do instalacji na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Zakres wydajności powietrza 3.000 - 130.000 m3/h.
Grupa central wentylacyjnych z obrotowym wymiennikiem ciepła. Urządzenia produkowane w wykonaniu stojącym. Typoszereg składa się z 7 modeli, o wydajności w zakresie od 400 do 14000 m3/h.
Kondensacyjne osuszacze powietrza zaprojektowane do instalacji w chłodniach. Pracują w temperaturach -1...+18°C . Dostępne również z z funkcją chłodzenia -Z .Wydajności osuszania do 85 l/24h.
Kondensacyjne osuszacze powietrza zaprojektowane do instalacji w chłodniach. Pracują w temperaturach -1...+18°C . Dostępne również z z funkcją chłodzenia -Z .Wydajności osuszania do 457 l/24h.
Kondensacyjne osuszacze powietrza zaprojektowane do instalacji w chłodniach. Pracują w temperaturach -1...+18°C . Dostępne również z z funkcją chłodzenia -Z .Wydajności osuszania w zakresie od 156 do 190 l/24h.
Web Serwer Communication - łatwy i zdalny system kontroli układu wentylacji. Nie wymaga instalowania aplikacji. Dostępny dla wszystkich central wentylacyjnych.
Seria LGK - agregaty wody lodowej chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu zewnętrznego. Seria składa się z 13 modeli, o mocy w zakresie od 165 do 1154 kW.
Seria WSA - agregaty wody lodowej, chłodzone wodą. Seria składa się z 10 modeli, o mocy w zakresie od 6 do 45 kW. Dostępna jest również wersja urządzenia z funkcją grzewczą.
Seria WDA - agregaty wody lodowej, chłodzone wodą. Seria składa się z 21 wielkości, o mocach od 44 do 530 kW. Dostępna jest również wersja urządzenia z funkcją grzewczą.
Seria LSA - agregaty wody lodowej chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu zewnętrznego. Seria składa się z 10 modeli, o mocy w zakresie od 6 do 45 kW.
Seria LDP - agregaty wody lodowej, z funkcjami grzania i chłodzenia realizowanymi jednocześnie. Chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu zewnętrznego. Seria składa się z 18 modeli, o mocy w zakresie od 60 do 500 kW.
Seria LDA - agregaty wody lodowej, chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu zewnętrznego. Seria składa się z 21 modeli, o mocy w zakresie od 40 do 497 kW.
Seria CSA - agregaty wody lodowej, chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu wewnętrznego. Seria składa się z 10 modeli, o mocy w zakresie od 6 do 40 kW.
Seria CDA - agregaty wody lodowej, chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu wewnętrznego. Seria składa się z 16 modeli, o mocy w zakresie od 40 do 260 kW.
Pompy ciepła typu WODA-WODA z gruntowym układem dolnego źródła ciepła. Dostępne w kilku wersjach konfiguracji oraz szeroką gamą akcesoriów. Typoszereg podzielony na 21 wielkości o mocach w zakresie 52kW - 658kW.
Pompy ciepła powietrze-woda w wersji SPLIT. Złożone z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Bardzo dobre parametry. Stabilna praca do temperatury zewnętrznej -20°C. Dostępne w zakresie mocy 6kW - 106kW.
Seria CW - szafy klimatyzacji precyzyjnej, chłodzone wodą z agregatu wody lodowej. Nie zawierają układu bezpośredniego odparowania.
Seria DXW-F - szafy klimatyzacji precyzyjnej ze skraplaczem freonowym chłodzonym wodą oraz dodatkową chłodnicą wodną zasilaną z chillera.
Seria DXW - szafy klimatyzacji precyzyjnej z wbudowanym układem freonowym oraz wewnętrznym skraplaczem chłodzonym wodą z agregatu wody lodowej.
Serii DXA-DC - szafy klimatyzacji precyzyjnej z podwójnym systemem chłodzenia, z zewnętrznym skraplaczem oraz wewnętrznym chłodzeniem wodnym.
Serii DXA - szafy klimatyzacji precyzyjnej z zewnętrznym skraplaczem freonowym. Zakres mocy od 6 do 100 kW.
Adsorpcyjne osuszacze powietrza. Pracują z powietrzem o temperaturze w zakresie od -20 do +40 °C oraz wilgotności w zakresie od 2 do 100%. Wydajność osuszania wynosi od 17 do 1380 kg/24h.
Nowość ! Urządzenia przeznaczone do kontroli klimatu na małych i średnich basenach. Odzysk ciepła, przepływ powietrza w zakresie od 500 do 1650 m3/h, wydajność osuszania od 50 do 190 l/24h.
Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza przeznaczone do pracy autonomicznej lub w rozbudowanych systemach uzdatniania powietrza. Typoszereg podzielony na 7 wielkości o wydajności nawilżania 3-24 kg/h.
Hybrydowe pompy ciepła z powietrzno-gruntowym układem dolnego źródła. Najwyższa efektywność energetyczna w swojej klasie. Do montażu poza budynkiem. Typoszereg podzielony na 6 wielkości o mocach w zakresie 30kW - 106kW.
Powietrzne pompy ciepła LZi zbudowane w technologii inwerterowej, gwarantujące znakomite parametry powietrza. Seria składa się z 4 modeli, o mocach: 8, 10, 15, 20 kW.
Pompy ciepła typu WODA-WODA z gruntowym układem dolnego źródła ciepła. Dostępne w kilku wersjach konfiguracji oraz szeroką gamą akcesoriów. Typoszereg podzielony na 8 wielkości o mocach w zakresie 7kW - 38kW.
Hybrydowe pompy ciepła z powietrzno-gruntowym układem dolnego źródła. Wersja do montażu wewnątrz budynku z zewnętrznym modułem powietrznym. Typoszereg podzielony na 8 wielkości o mocach w zakresie 14kW - 106kW.
Nowoczesne pompy ciepła powietrze-woda gwarantujące bardzo wysokie osiągi. Stabilna praca do -20°C otoczenia i produkcja wody o temperaturze do +65°C. Dostępne w zakresie mocy 25kW - 93kW.
Powietrzne pompy ciepła zbudowane na potrzeby instalacji ze źródłem ciepła wewnątrz budynku. Standardowo oferowane z funkcją CHŁODZENIA. Typoszereg podzielony na 8 wielkości o mocach w zakresie 6kW - 53kW.
Nowoczesne pompy ciepła LZTi to technologia inwerterowa i EVI w jednym. Gwarantują najlepsze osiągi. Dostępne moce to 8,10,15,20 kW.
Centrale wentylacyjne serii RESTOR P z wbudowanym układem pompy ciepła, to propozycja jednostek z odzyskiem ciepła oraz funkcją grzania i chłodzenia. Zakres przepływu powietrza od 800 do 3400 m3/h.
HESTOR AHU to centrale wentylacyjne, sekcyjne, o konstrukcji modułowej. Przeznaczone są zarówno do instalacji na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu.
Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła - HESTOR CBP, zaprojektowane zostały do pracy w instalacjach wymagających dużych ciśnień dyspozycyjnych.
Grupa central z odzyskiem ciepła HESTOR PLUS występuje w wersji pionowej i poziomej
Grupa central wentylacyjnych z obrotowym, regeneracyjnym wymiennikiem ciepła. Urządzenia produkowane w wykonaniu stojącym. Typoszereg składa się z 6 modeli, o wydajności w zakresie od 1500 do 8000 m3/h.
Grupa central z odzyskiem ciepła HESTOR TOP charakteryzuje się umiejscowieniem króćców przyłączeniowych w górnej części obudowy
Typoszereg 9 central wentylacyjnych z krzyżowym wymiennikiem ciepła, o wydajności w zakresie od 300 do 8000 m3/h. Dostępne wersje instalacyjne: pozioma i pionowa.
Seria central DELUXE - propozycja wentylacji dla najbardziej wymagających klientów, składająca się z 10 wielkości, o przepływie powietrza w zakresie od 200 do 4600 m3/h.
Seria central wentylacyjnych nawiewnych, dostępna w wersji stojącej lub podwieszanej. Wykonanie kompaktowe lub modułowe. Dostępne wersje specjalistyczne: przemysłowe, higieniczne, kuchenne.
Czyste powietrze to zdrowie! Czyste powietrze to życie!
Typoszereg 9 central wentylacyjnych z krzyżowym wymiennikiem ciepła, o wydajności w zakresie od 300 do 8000 m3/h. Dostępne wersje instalacyjne: pozioma i pionowa.
Kondensacyjne osuszacze powietrza, o wydajności osuszania w zakresie od 330 do 415 l/24h. Dostępne wersje wykonania: standardowe, z chłodzeniem oraz z odzyskiem ciepła.
Kondensacyjne osuszacze powietrza, o wydajności osuszania w zakresie od 560 do 940 l/24h. Dostępne wersje wykonania: standardowe, z chłodzeniem oraz z odzyskiem ciepła.
Kondensacyjne osuszacze powietrza, o wydajności osuszania w zakresie od 128 do 194 l/24h. Dostępne wersje wykonania: standardowe, z chłodzeniem oraz z odzyskiem ciepła.
Kondensacyjne osuszacze powietrza w wykonaniu kompaktowym. Wydajność osuszania w zakresie od 75 do 124 l/24h. Dostępne w obudowie ze stali kwasoodpornej.
Kondensacyjne osuszacze powietrza w wykonaniu kompaktowym, o wydajności osuszania w zakresie od 75 do 124 l/24h. Dostępne w obudowie ze stali kwasoodpornej.
Seria ultrawydajnych osuszaczy, zaprojektowania głównie na potrzeby przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, znajdująca zastosowane w obiektach o dużych przestrzeniach. Wydajność osuszania w zakresie od 50 do 194 l/24h.
Grupa osuszaczy zaprojektowania na potrzeby osuszania magazynów oraz do zastosowania w procesach przemysłowych i budowlanych. Wydajność osuszania w zakresie od 50 do 194 l/24h.
Centrale basenowe z poczwórnym odzyskiem ciepła. Seria UTA/UTAZ to propozycja dla najbardziej wymagających.
Energooszczędne osuszacze powietrza dla dużych basenów i parków wodnych. Seria SRH składa się z 6 modeli, o wydajności w zakresie od 1150 do 3000 l/24h.
Seria osuszaczy powietrza do montażu kanałowego, zaprojektowana dla średnich basenów o powierzchni od 30 do 60 m2. Wydajność osuszania w przedziale od 330 do 949 l/24.
Osuszacze SEH to seria zaprojektowana specjalnie do zastosowania w niewielkich basenach. Wysoki spręż dyspozycyjny umożliwia instalację kanałową.
Osuszacze powietrza do montażu kanałowego, do zastosowania na niewielkich basenach lub w jacuzzi. Seria SDH składa się z 2 modeli, o wydajności osuszania od 94 do 124 l/dobę.
Osuszacze powietrza dla niewielkich basenów lub jacuzzi. Seria SBA składa się z 5 modeli o wydajności osuszania od 50 do 200 l/dobę.
Najwyższej jakości, praktyczny, wolnostojący osuszacz basenowy w eleganckim wydaniu.
   
Poniedziałek 14 luty 2022

Przystań Warszawa

W budynkach Przystani Warszawa urządzenia serii Deluxe i Eco z systememami chłodzenia dbają o odpowiednie warunki temperaturowe. 

Poniedziałek 14 luty 2022

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łasku

Urządzenia serii Deluxe

 

Poniedziałek 14 luty 2022

Budynek Urzędu Skarbowego w Pucku

Osuszacze serii SP.

Poniedziałek 14 luty 2022

Budynek Handlowo-Usługowy w Łodzi, ul. Zgierska

Wentylacja z funkcją grzania i chłodzenia w budynku handlowo usługowym w Łodzi, urządzenia serii RESTOR P.

Poniedziałek 14 luty 2022

Instytut Lotnictwa w Warszawie

Centrala wentylacyjna serii Deluxe z systemem chłodzenia.

Poniedziałek 14 luty 2022

Kujawsko Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka w Toruniu

Wentylacja szatni oraz basenu w budynku Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Toruniu, urządzenia serii Deluxe oraz Tytan.

Poniedziałek 14 luty 2022

Centrum dystrybucji Widlatex w Mikołowie

Wentylacja w hali destrybucji urządzeń podnośnikowych, centrale wentylacyjne serii Deluxe.

 

Poniedziałek 14 luty 2022

Huta Ferrum w Katowicach

Wentylacja budynków biurowych na terenie Huty Ferrum w Katowicach. Centrale wentylacyjne serii Deluxe.

środa 27 styczeń 2021

Centrum Stomatologiczne Neodental w Gdyni

Centrala wentylacyjna serii Deluxe z opcją grzania i chłodzenia dba o precyzyjnie utrzymanie wymaganej temperatury w gabinetach dentystycznych.

Wtorek 26 styczeń 2021

Pili Pili Cafe & Drink Bar w Gdańsku

Wentylacja kawiarni afrykańskiej, centrale wentylacyjne serii DELUXE.

Wtorek 26 styczeń 2021

Szkoła policji w Katowicach

System wentylacji w szkole policji na ul.Koszykowej w Katowicach,  centrala serii TYTAN                    .

Wtorek 26 styczeń 2021

Dom Seniora w Głogówku

Rewitalizacja budynku szpitalnego na Dom Seniora, system wentylacji na bazie central DELUXE.

Wtorek 26 styczeń 2021

Urząd Miasta Głogówek mieszczący się w zabytkowym ratuszu

Wentylacja z funkcją chłodzenia na bazie centrali wentylacyjnej TYTAN T6 w zestawie z agregatem chłodniczym LSA 31.

Wtorek 26 styczeń 2021

Lodowisko przy Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu

Utrzymanie wilgotności na odpowiednim poziomie wraz z częściową wymianą powietrza w hali sportowej z płytą lodowiska. Centrala wentylacyjna z funkcją osuszania SPR 950.

Wtorek 26 styczeń 2021

Basen Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bielsku Białej

Wentylacja pomieszczeń na basenie przyszkolnym ZSO im. AK w Bielsku Białej, centrale wentylacyjne serii TYTAN.

Wtorek 26 styczeń 2021

Zespół szkół zawodowych w Prudniku

Termomodernizacja obiektów sportowych, system wentylacji sal gimnastycznych na bazie central wentylacyjnych serii DELUXE.

Wtorek 26 styczeń 2021

Labolatorium elektrociepłowni Energa Kogeneracja w Elblągu

System wentylacji i chłodzenia w labolatorium elektrociepłowni, centrala serii TYTAN.

Wtorek 26 styczeń 2021

Estra Auomotive systems Poland w Zabrzu

System wentylacji oparty o centralę Rotus.

Wtorek 26 styczeń 2021

Firma Drobiarska w Strzegomie

Proces osuszania powietrza na linii produkcyjnej, osuszacz serii SP.

Czwartek 19 marzec 2020

Ośrodek medyczny Galen w Bieruniu

środa 18 marzec 2020

Szpital im.Św Elżbiety w Katowicach

Utrzymanie odpowiednich parametrów temperaturowych pomieszczeń szpitalnych to jedno z zadań zamontowanego tam rekuperatora serii RESTOR P w wersji VERTICAL                                                  .

środa 18 marzec 2020

Restauracja Villa Toscana w Zakopanem

O odpowiednią temperaturę oraz ilość świeżego górskiego powietrza w Villi Toscana dba centrala wentylacyjna serii ROTUS z dwoma nagrzewnicami.

 

Wtorek 17 marzec 2020

Zakład produkcyjny Sciteex z Warszawy

Wentylacja w pomieszczeniach socjalnych, urządzenia serii DELUXE.                              .
Wtorek 17 marzec 2020

Magazyny produkcyjne firmy PA-MIL z Przemyśla

Osuszanie procesu produkcji płyt warstwowych o strukturze plastra miodu osuszaczem serii SP750.
Wtorek 17 marzec 2020

Wentylacja hali produkcyjnej oraz części biurowej PROHACCP w Kielcach

System wentylacji z funkcją chłodzenia dla buirowca. Centrala wentylacyjna serii DELUXE zasilana chłodem aktywno-pasywnym z węzła pompy ciepła gruntowej.                                                                                                                   .
Wtorek 17 marzec 2020

Manufaktura Mojej Mamy w Kolbudach

Wentylacja piekarni z domowymi wypiekami na terenie Kolbud.                 System wentylacji serii Tytan.  
Poniedziałek 16 wrzesień 2019

Hotel Zamek Gniew - basen i spa

Zapewniamy odpowiedni klimat w nowym kompleksie Basen & Spa  hotelu  Zamek Gniew. Centrala basenowa serii SPR utrzymuje odpowiednią wilgotność i temperaturę na hali  basenowej. Centrale  DELUXE odpowiadają za wentylację części SPA  ,LOBBY .  
Poniedziałek 04 luty 2019

SymbioFarm w Nowej Wsi

Przyspieszenie procesu osuszania w produkcji suplementów diety pakowanych w kapsułki. Osuszacze adsorpcyjne serii AD.  
środa 30 styczeń 2019

Zakład Gospodarowania Opadami w miejscowości Gać

Rekuperatory serii DELUXE zapewniają odpowienią wentylację budynków w ZGO Gać.  
środa 30 styczeń 2019

Świetlica wiejska w Koloni Ostrowieckiej

Wentylacja centralą DELUXE w nowo oddanej do użytku świetlicy wejskiej  w Koloni Ostrowieckiej.
Piątek 25 styczeń 2019

Modernizacja systemu wentylacji Szkoła Podstawowa w Pawłowicach

Centrale wentylacyjne serii Tytan dbają o odpowiednią jakość powietrza podczas przygotowywania oraz spożywania posiłków w stołówce Szkoły Podstawowej w Pawłowicach. Wydajność systemu wentylacji 10.000 m3/h.
Piątek 25 styczeń 2019

Rewitalizacja systemu wentylacyjni hali basenowej pensjonatu Villa Dolce Vita

Rewitalizacja systemu wentylacji  basenowej  w  Villa Dolce Vita w Łebie. Zrealizowano w  100%  wymóg  inwestora ultra  cichej  pracy  systemu z  uwagi  na bliskość pokoi wczasowiczów. Centrala basenowa UTA z systemem poczwórnego odzysku ciepła.  
Piątek 25 styczeń 2019

Magazyn przechowywania izotopów Gdańska Stocznia Remontowa

Wentylacja magazynu izotopów ,  centrala serii DELUXE na terenie Stoczni Remontowej w Gdańsku.
Piątek 25 styczeń 2019

Centrala klimatyzacyjna dla oddziału noworodków szpitala w Nowej Soli

Szpital noworodków  w Nowej Soli. Centrala wentylacyjna serii DELUXE w wykonaniu higienicznym.  
Wtorek 15 styczeń 2019

MAEM Zator - centrala wentylacyjna z pompą ciepła

Wentylacja, grzanie i chłodzenie na  bazie  centrali  RESTOR  P. Produkcja i składowanie części do statków.  
Wtorek 15 styczeń 2019

Polfa Warszawa - osuszacze HD100

Dostawa specjalistycznych osuszaczy powietrza serii HD 100 z elektronicznym sterowaniem  o łącznym przepływie powietrza  5000m3/h oraz wydajności osuszania 468 kg/dobę . Osuszacze zainstalowane w  Polfie Warszawa.      
środa 05 wrzesień 2018

Hala produkcyjno-magazynowa w Trąbkach Wielkich

System wentylacji z chłodzeniem i  potrójnym systemem filtracji powietrza na bazie centrali  DELUXE . INWESTOR : AZ  Medica  
Piątek 24 sierpień 2018

Hala produkcyjna do maszyn spożywczych Bp Engineering

System osuszania w procesie wytwarzania lini technologicznej do produkcji soków owocowych. Redukcja wilgotności względnej do poziomu 10% przy użyciu osuszaczy adsorpcyjnych.                                                           .  
Czwartek 23 sierpień 2018

Centrala wentylacyjna Deluxe 42 Tauron serwis GZE Gliwice

Centrala DELUXE 42  jako baza systemu dla systemu wentylacji w Tauron serwis GZE  w Gliwicach .  
Czwartek 23 sierpień 2018

Wentylacja deluxe 16 na terenie RKSU Raków w Częstochowie.

Wentylacja w budynku nalężącego do kompleksu RKSU Raków w Częstochowie.  
środa 22 sierpień 2018

Kryta pływalnia YNTKA w Rybniku

Termomodernizacja  krytej pływalni  YNTKA w  Rybniku .  Centrala wentylacyjna  TYTAN T25 o wydajności 18.500 m3/h.    
środa 22 sierpień 2018

Schultz Seating Poland Kłobuck

Centrale serii DELUXE w polskim oddziale jednego z największych producentów krzeseł i foteli.
środa 22 sierpień 2018

Restauracja Bajka z Gostyninie

Wentylacja z  chłodzeniem na bazie  centrali  TYTAN z energooszczędnymi wentylatorami  EC  Blue.       
Czwartek 29 marzec 2018

Hala kortów tenisowych Sokół Chorzów

Wentylujemy, chłodzimy, ogrzewamy : centrale z pompą ciepła RESTOR P3    
Czwartek 29 marzec 2018

Szkoła Tańca 3Arte w Gliwicach

Wentylacja z funkcją chłodzenia i grzania w Szkole Tańca 3Arte w Gliwicach : centrale RESTOR P
środa 14 marzec 2018

Przedszkole w Wręczycy Wielkiej

Wentylacja przedszkola w Wręczycy wielkiej : centrale Deluxe o łącznej wydajnośći 15,500 m3/h
Czwartek 22 luty 2018

Kryty basen "Delfinek" w Głuszycy

Wentylacja hali basenowej na obiekcie "Delfinek" w Głuszycy : centrale Tytan      
Czwartek 22 luty 2018

Kompleks hotelowy Chrobry w Górach Opatowskich

Wentylacja hali basenowej w Ośrodku Chrobry w Górach Opatowskich : centrale Tytan
Czwartek 22 luty 2018

Kompleks Wojskowy Kraków

Hala Gimnastyczna oraz Basen w kompleksie wojskowym przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Wentylacja z funkcją chłodzenia i grzania: RESTOR P
Czwartek 22 luty 2018

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny Złotniki Kujawskie

Wentylacja Kompleksu Sportowo Rekreacyjnego w Złotnikach Kujawskich: centrale Deluxe
Czwartek 22 luty 2018

Siedziba banku PKO w Kalwarii Zebrzydowskiej

Wentylacja siedziby banku PKO w Kalwarii Zebrzydowskiej: centrala Deluxe
Czwartek 09 listopad 2017

Firma Teksid Iron Poland w Skoczowie

Wentylacja szatni oraz łaźni "Movincar" w firmie Teksid Iron Poland : centrale Tytan.    
Czwartek 09 listopad 2017

Firma Lontex w Słubicach

Wentylacja obiektu usługowego na terenie firmy Lontex w Słubicach : centrala Deluxe
środa 04 październik 2017

Centrum Naukowej Informacji Medycznej we Wrocławiu

Centrala Wentylacyjna ROTUS zamontowana w Centrum Naukowym we Wrocławiu
środa 04 październik 2017

Społeczna Szkoła Podstawowa, Warszawa - centrala Restor P.

Społeczna Szkoła Podstawow nr 2 STO.  Wentylacja z funkcją chłodzenia i grzania : RESTOR P
Piątek 18 sierpień 2017

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie . Centrale Wentylacja z funkcją chłodzeniem i ogrzewaniem powietrza  - RESTOR P                                                                                                . 
Piątek 18 sierpień 2017

Sklep RTV Euro AGD w Kłodzku

Wentylacja obiektu handlowego RTV EURO AGD w Galerii Twierdza : seria DELUXE
Czwartek 17 sierpień 2017

Norweski producent piekarniczy Mesterbakeren

Nowa siedziba norweskiego producenta piekarniczego Mesterbakeren w Kristiansand , Norwegia. Centrala wentylacyjna z funkcją chłodzenia i ogrzewania powietrza – seria RESTOR P                                          .  
środa 16 sierpień 2017

Ośrodek wypoczynkowy w Czarlinie

Wentylacja w ośrodku wypoczynkowym w Czarlinie na terenie Wdzydzkiego Parku  Krajobrazowego na Kaszubach . Centrale TYTAN o wydajności 14.000 m3/h mają za zadanie dbać o jakosć powietrza w jadalni oraz kuchni kompleksu.  
środa 16 sierpień 2017

Producent leków Polfa Warszawa S.A.

Producent leków Polfa Warszawa S.A. Dostawa specjalistycznych osuszaczy HD w obudowie INOX
środa 07 czerwiec 2017

Restauracja CEZAR w Dziwnówku - centrala z pompą ciepła RESTOR P3

Wentylujemy, chłodzimy, ogrzewamy : centrala z pompą ciepła RESTOR P3
środa 31 maj 2017

Tawerna RYBAKI w Sopocie - centrale wentylacyjne DELUXE

Poniedziałek 09 styczeń 2017

Galeria Handlowa w Iłży - Centrale RESTOR P oraz DELUXE

Wentylacja z funkcją grzania i chłodzenia  w  galerii handlowej Iłża , centrale  RESTOR P oraz DELUXE , łączna wydajność  12.500 m3/h

Poniedziałek 09 styczeń 2017

Piekarnia w Vimmerby w Szwecji - Centrala ROTUS

Wentylacja piekarni w miejscowości  Vimmerby na terenie SZWECJI  , centrala  ROTUS 4  o wydajności 12,800 m3/h

piekarnia 2piekarnia 1

Poniedziałek 09 styczeń 2017

BURSZTYNOWA w Gdańsku - centrale DELUXE

 Wentylacja fitness kompleksu mieszkaniowego BURSZTYNOWA w Gdańsku ,deweloper  Invest Komfort , centrale DELUXE

Burszytnowa 1bursztynowa 2

Czwartek 22 grudzień 2016

FRANCEPOL - Centrale RESTOR P

System wentylacji z funkcją grzania i chłodzenia na bazie urządzeń RESTOR P w nowym biurowcu FRANCEPOL,

francepolFrencepol

Czwartek 24 listopad 2016

DBW-POLSKA- Centrala TYTAN z obrotowym wymiennikiem ciepła

Wentylacja z ogrzewaniem hali lakierni dla firmy DBW-POLSKA działającej w sektorze motoryzacyjnym . dbw 2bdw 1  
Czwartek 24 listopad 2016

Ostoja Chobienice

Kontrolujemy klimat Basen & Spa w Ostoi Chobienice. Maksymalną energooszczędność zapewniają cztery systemy odzysku ciepła wentylacyjnej centrali basenowej UTA 52.

ostoja chrobienice 5ostoja chrobienice 3

ostoja chrobienice 2ostoja chrobienice 1

Poniedziałek 22 sierpień 2016

Komora suszenia i schładzania linii produkcyjnej sękaczy - firma SECPOL w Markach

 Dla producenta sękaczy  firmy SECPOL nasza firma dobrała i dostarczyła osuszacze powietrza zapewniające kontrolę temperaturę oraz wilgotności . Zastosowanie znalazły  urządzenia serii FLZ oraz ITMZ wyposażone dodatkowo w jednostkę zewnętrzną . Łącznie system zapewnia wydajność 13.200 m3/h  powietrza , 54,5 kW mocy chłodniczej  oraz osusza sękacze z mocą 1393,9 kg wody na dobę. http://www.secpol.pl/

secpol3secpol4secpol1secpol2

Piątek 23 październik 2015

Nadleśnictwo Chełm

Wentylujemy, chłodzimy, ogrzewamy : centrala z pompą ciepła RESTOR P3 

nadleśnictwo chełm

Wtorek 13 październik 2015

Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta - Gdynia

Rezydencja w centrum Gdyni - osuszanie i wentylacja centrala RESTOR P.

perła1perła2

Poniedziałek 12 październik 2015

Basen w Boroszewnie k/Tczewa

Basen  prywatny  50m2 w Boroszewnie k/Tczewa – centrala basenowa klimatyzacyjna UTAZ 028 

Poniedziałek 12 październik 2015

Basen w Tłuszczu

Basen  prywatny  40m2 w Tłuszczu – osuszacz basenowy SEH 160

Poniedziałek 12 październik 2015

Basen w Radomiu

Basen  prywatny  50m2 w Radomiu – osuszacz basenowy SHH 330 z funkcją odzysku ciepła do wody basenowej i nagrzewnicą wodną

Poniedziałek 12 październik 2015

Basen w Bilczy k/Kielc

Basen  prywatny  25m2 w Bilczy k/Kielc - centrala UTA 015 z odzyskiem ciepła do wody basenowej

Poniedziałek 12 październik 2015

Basen w Koleczkowie k/Gdyni

Przebudowa instalacji wentylacji na basenie prywatnym Koleczkowo k/Gdynia . Powierzchnia lustra wody 40m2 - centrala UTA 020 z odzyskiem ciepła do wody basenowej

Poniedziałek 12 październik 2015

Basen i Jacuzzi w Bronisinie Dworskim k/Łodzi

Basen prywatny z powierzchni lustra 35m2 i  wanna jacuzzi 5m2 w Bronisin Dworski  k/Łodzi - centrala UTA 020

Poniedziałek 12 październik 2015

Basen oraz Jacuzzi w Otominie k/Gdańska

Basen prywatny z powierzchni lustra 45m2 i  wanna jacuzzi 5m2 w Otominie k/Gdańska  - centrala UTA 028

Piątek 02 październik 2015

Firma PLUM, Białystok - centrala Restor P

Firma PLUM, producent elektroniki i automatyki z Białegostoku -  wentylujemy, chłodzimy i grzejemy - centrala Restor P.

plum1plum2

19 wrzesień 2015

Burgerownia GORĄCY PIES, Warszawa Wilanów - centrala Restor P

pies1 pies2

Burgerownia GORĄCY PIES w Warszawie - centrala rekuperacyjna Restor P.

Piątek 18 wrzesień 2015

Fabryka APOSTELS, Niemcy - centrale serii AL oraz Restor P

 

apostels 4apostels 2apostels 3apostels 5

Fabryka Nabiału APOSTELS, Niemcy - centrale wentalcyjne serii AL oraz centrale klimatyzacyjne Restor P.

Piątek 18 wrzesień 2015

Fabryka Tworzyw SPLAST, Krosno - seria central Restor P

  splast2 splast

Fabryka Tworzyw SPLAST w Krośnie - wentylacja z grzaniem i chłodzeniem, centrale serii Restor P, o łącznym wydatku 22 000 m3/h.

05 wrzesień 2015

ERGO ARENA, Sopot - seria central Restor P.

 ergo2ergo3

ERGO ARENA w Sopocie - seria central Restor P.

Czwartek 20 sierpień 2015

Centrum Zdrowia Zwierząt MULTIVET, Wschowa - centrala Restor P.

multivet

Centrum Zdrowia Zwierząt MULTIVET - wentylujemy, grzejemy i chłodzimy - centrala Restor P.

środa 19 sierpień 2015

Producent pieczarek GrzybowyRaj - Centrala AL

pieczarki ieczarki 

GrzybowyRaj- Produkcja Grzybów -Centrala Wentylacyjna z serii AL

środa 19 sierpień 2015

Pensjonat PARADISE w Pobierewie

pobierewo

Dostarczenie Central Wentylacyjnych RESTOR P Oraz Hestor AL

środa 19 sierpień 2015

OSP w Strawczynie - Centrala AL

osp-strawczyn strawczyn1

 Centrala Wentylacyjna w budynku OSP w Strawczynie

środa 19 sierpień 2015

Muzeum Śląskie - osuszanie powietrza dla magazynu zbiorów

  muzeum1 muzeum2

 muzeum3 muzeum4 

środa 19 sierpień 2015

Compare - Al

 plastik1 profil1

Compare- Fabryka produkująca różnego typu profile, narożniki dla budownictwa.

środa 19 sierpień 2015

Contra - osuszacz DEH

contra 
  Producent wyrobów z tworzyw sztucznych
środa 19 sierpień 2015

Restauracja Nad Jeziorem Jeleń

  jeleń1 jeleń2

Dostarczenie Central wentylacyjnych Hestor AL

Wtorek 18 sierpień 2015

Stocznia Remontowa Gdańsk-Deluxe 30, 24, 20

remontowa  stocznia1  stocznia_nauta 1

Stocznia Remontowa w Gdańsku centrale Deluxe 30, Deluxe 24, Deluxe 20 w Budynkach socjalnych

Wtorek 18 sierpień 2015

Przedszkole w Pisarzowicach- Centrala podwieszana BL

przedszkole_w_pisarzowica

Centrala wentylacyjna BL wersja podwieszana

Wtorek 18 sierpień 2015

MARINA MURZYNOWO - klimakonwektory i agregat wody lodowej

       murzynowo marina murzynowo marina 2

Marina Murzynowo nad Wisłą k/Płocka- Agregat wody lodowej LDA 130, klimakonwektory w funkjci grzania i chłodzenia w wykonaniu międzystropowym, kasetowym, stojącym marki BPS oraz MAXA

Wtorek 18 sierpień 2015

Ubojnia Drobiu Dzierżążno

ubojnia  ubojnia2

Ubojnia Drobiu Dzierżążno  - Centrala Wentylacyjna Deluxe 24

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Krynica Morska, powierzchnia niecki basenu, atrakcji 230m2

Basen w Krynicy Morskiej o powierzchni niecki 230m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Elbląg, powierzchnia niecki basenu, atrakcji 31m2

Basen – Elbląg, powierzchnia niecki basenu, atrakcji 31m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Mosir Malbork – kompleks basenów zewnętrznych

Basen – Mosir Malbork – kompleks basenów zewnętrznych

Niedziela 05 lipiec 2015

Wellnes – Góżykowo – winnica, 13m2

Wellnes – Góżykowo – winnica, 13m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Dębowe Wzgórze, powierzchnia niecki basenu 27m2

Basen w Hotelu Dębowe Wzgórze, powierzchnia niecki basenu 27m2

hotel1hotel2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen - Wieżyca basen prywatny, powierzchnia niecki basenu 55m2

Basen - Wieżyca basen prywatny, powierzchnia niecki basenu 55m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Kielno basen prywatny, 29m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Zgorzelec, powierzchnia niecki basenu 66,50m2

Basen – Zgorzelec, powierzchnia niecki basenu 66,50m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Karniowice, powierzchnia niecki basenu 37,50m2

Basen – Karniowice, powierzchnia niecki basenu 37,50m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Malbork basen prywatny , powierzchnia niecki basenu 26m2

Basen – Malbork basen prywatny , powierzchnia niecki basenu 26m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Elgiszewo, powierzchnia niecki basenu 150m2

Basen – Elgiszewo, powierzchnia niecki basenu 150m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Rymanów, powierzchnia niecki basenu 38m2

Basen – Rymanów, powierzchnia niecki basenu 38m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Zewnętrzny basen z zadaszeniem – prototyp rozwiązania.

Basen – Zewnętrzny basen z zadaszeniem – prototyp rozwiązania.

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Bartoszyce

Basen – Bartoszyce, powierzchnia niecki basenu 87m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Częstochowa, powierzchnia niecki basenu 210m2

Basen – Częstochowa, powierzchnia niecki basenu 210m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Kukinia, powierzchnia niecki basenu 70m2

Basen – Kukinia, powierzchnia niecki basenu 70m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Gdynia, powierzchnia niecki basenu 250m2

Basen – Gdynia, powierzchnia niecki basenu 250m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen – Piotrków trybunalski 100m2

Basen – Piotrków trybunalski 100m2

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen - Kąpielisko miejskie w Crato (Crato, Portugalia)

Basen - Kąpielisko miejskie w Crato (Crato, Portugalia)

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen - Madonna Bianca - Trento - (Italy)

Basen - Madonna Bianca - Trento - (Italy)

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen - Pigarelli - Trento - (Italy)

Basen -  Pigarelli - Trento - (Italy)

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen i spa

Basen i spa - SPA in the shopping centre "L'Onda" - Capriate S. Gervasio, Bergamo - (Italy)

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen - Campoloniano - Rieti - (Italy)

Basen - Campoloniano - Rieti - (Italy)

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen - Roma - (Italy)

Basen -  Roma - (Italy)

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen - in Crato - (Portugal)

Basen -  in Crato - (Portugal)

Niedziela 05 lipiec 2015

Basen - in Oliveira de Azeméis - (Portugal)

Basen - in Oliveira de Azeméis - (Portugal)

Niedziela 05 lipiec 2015

Sea Towers

sea2 sea1

Sea Towers - biura - centrale Hestor  - Gdynia 

Niedziela 05 lipiec 2015

Winnica Stara Winna Góra

 winnica1 wino1

Winnica  Stara Winna Góra - centrale UTA i Restor P  - Górzykowo

Niedziela 05 lipiec 2015

Centrum Dialogu i Modlitwy

  dialog22 dialog11

Centrum Dialogu i Modlitwy - centrale Restor P - Oświęcim

Niedziela 05 lipiec 2015

Kompleks Basenowo - Usługowy NIMFA

nimfa1 nimfa2

Kompleks Basenowo - Usługowy NIMFA - centrale Hestor - Bytów 

Niedziela 05 lipiec 2015

Hotel w Namysłowie

Hotel w Namysłowie - centrale Hestor i Restor

Niedziela 05 lipiec 2015

Chata nad Sztolnią-Pensjonat i Restauracja

Chata nad Sztolnią-Pensjonat i Restauracja - Bystrzyca Górna - Restor P

Niedziela 05 lipiec 2015

Dolnośląska Fabryka Maszyn

Dolnośląska Fabryka Maszyn - Grupa KGHM - Polkowice - Restor P

Niedziela 05 lipiec 2015

Świetlica wiejska - Jastrząb

Świetlica wiejska - Jastrząb - centrale Hestor

Niedziela 05 lipiec 2015

Przedszkole prywatne - gm.Piaseczno

Przedszkole prywatne - gm.Piaseczno - centrale Hestor

Niedziela 05 lipiec 2015

Specjalistyczny szpital im.Ludwika Rydygiera w Krakowie

szpital1 szpital2

Specjalistyczny szpital im.Ludwika Rydygiera w Krakowie - centrale Hestor TOP

Niedziela 05 lipiec 2015

Konglomerat artystyczny PLATIGE

platige

Konglomerat artystyczny PLATIGE  www.platige.com - wentylujemy/centrale AL

Niedziela 05 lipiec 2015

Sanatorium ASTORIA z Busku-Zdroju

astoria2 astoria1

Sanatorium ASTORIA z Busku-Zdroju - wentylujemy,osuszamy i chłodzimy/ osuszacz basenowy SHH560 , agregat wody lodowej LSA16 , centrale VB, CBP

 

Niedziela 05 lipiec 2015

Klinika PERFECT MEDICA w Gdańsku

medica1 medica2

Klinika PERFECT MEDICA w Gdańsku - wentylujemy,chłodzimy,ogrzewamy sale pobytowe i operacyjne /centrale BL , MEDICUS , agregat wody lodowej LSA18

 

Niedziela 05 lipiec 2015

Piekarnia PALUCH w Kielcach

Piekarnia PALUCH w Kielcach - osuszamy magazyn pieczywa / osuszacz ITM 330 INOX

Niedziela 05 lipiec 2015

Rewitalizacja basenu w Gdyni

Rewitalizacja basenu w Gdyni - wymiana centrali wentylacyjnej niebasenowej na centralę basenową UTA 020 z potrójnym odzyskiem ciepła

Niedziela 05 lipiec 2015

Prywatny basen z wanną jacuzzi w Gdańsku

Prywatny basen z wanną jacuzzi w Gdańsku  - centrala basenowa UTA 028 z potrójnym odzyskiem ciepła

Niedziela 05 lipiec 2015

Prywatny basen z wanną jacuzzi w Tłuszczu

Prywatny basen z wanną jacuzzi w Tłuszczu - osuszacz basenowy SEH 160 z odzyskiem ciepła do wody basenowej

Niedziela 05 lipiec 2015

Osiedle domów VILLANIA pod Warszawą

vill2  

Osiedle domów VILLANIA  pod Warszawą - www.willania.pl / centralki wentylacyjne DELUXE 

Niedziela 05 lipiec 2015

Osuszamy halę filtrów w Wodociągach Płock

wodplock1

Osuszamy halę filtrów w Wodociągach Płock  /osuszacze adsorbcyjne DanVex serii AD

Niedziela 05 lipiec 2015

Zakład produkcji jaj ACTIV

Osuszamy zakład produkcji jaj ACTIV w Gostkowie nieopodal Wałbrzycha -  osuszacze kondensacyjne DEH-1200i

Niedziela 05 lipiec 2015

Zakładz produkcji jaj CZACHOROWSKI

 jaja2 jaja1

 Dbamy o niską wilgotność w zakładzie produkcji jaj CZACHOROWSKI nieopodal Gdańska -  osuszacze kondensacyjne DEH-900i

Niedziela 05 lipiec 2015

Bank w Lipsku

Wentylujemy , grzejemy , chłodzimy bank w Lipsku  - centrala  ROT32 współpracująca z pompą ciepła gruntową

Bank w Lipsku bank w Lipsku

Czwartek 04 czerwiec 2015

Fabryka wody PRIMAVERA

primavera2 primavera3 

Fabryka wody PRIMAVERA w Ozorkowie nieopodal Łodzi  - zamieniamy ciepło odpadowe z produkcji na ciepło do ogrzewania biur/ pompa ciepła WHA060