PL EN
+48 58 735 77 41 info@hestor.pl
Szafy klimatyzacyjne serii CV-CA-CW przeznaczone są do utrzymywania temperatury i wilgotności na określonym, zadanym poziomie.
Seria urządzeń HPW to kompaktowe pomy ciepła typu „woda-powietrze” zaprojektowane do montażu w pomieszczeniu. Instalowane są w przestrzeni wymagającej chłodzenia i / lub ogrzewania. Jako dolne źródło energii wykorzystywana jest woda.
Seria STR realizuje zadania osuszania, wymiany powietrza z jednoczesnym odzyskiem ciepła oraz kontroli temperatury dzięki modułowi z zewnętrznym skraplaczem powietrza.
Osuszacz powietrza z serii SP zaprojektowany został do zastosowań basenowych wymagających redukcji wilgotności z funkcję ogrzewania powietrza oraz wszędzie tam gdzie niezbędna jest kontrola wilgotności
Seria kondensacyjnych osuszaczy ID-IT stworzona została w oparciu o zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalajace zapewnić spełnienie wysokich wymogów jakościowych oraz walorów użytkowych.
DDS to seria kompaktowych osuszaczy powietrza przystosowanych do montażu ściennego w osuszanym pomieszczeniu.
Osuszacze DCS zaprojektowano jako urządzenia do montażu w pomieszczeniu sąsiadującym z osuszaną przestrzenią.
Seria osuszaczy DOS zaprojektowana została do montażu podwieszanego.
Nowość roku 2018 w kategorii osuszacze basenowe. Zaprojektowane w formie pionowej kolumny. Ciche, energooszczędne, nie wymagają instalacji kanałowej.
Centrale wentylacyjne serii RESTOR P z wbudowanym układem pompy ciepła, to propozycja jednostek z odzyskiem ciepła oraz funkcją grzania i chłodzenia. Zakres przepływu powietrza od 800 do 3400 m3/h.
Katalog Technik Wentylacji Basenowej firmy HESTOR prezentujący najciekawsze propozycje urządzeń do wentylacji, osuszania i klimatyzacji basenów.
Jednostki SPR z systemem odzysku ciepła przeznaczone są od użytku w basenach. Typoszereg obejmuje 17 wielkości, sklasyfikowanych na podstawie zakresu i wydajności osuszania.
Nowość 2017r. Kondensacyjne osuszacze powietrza, o wydajności osuszania w zakresie od 263 do 940 l/24h. Dostępne wersje wykonania: standardowe, z funkcją chłodzenia.
Nowość 2017r . Seria energooszczędnych osuszaczy HD. Wydajność od 73 do 240 l/24h. Główne zastosowanie to przemysł i magazynowanie.
Nowość ! Seria osuszaczy dla basenów SM. Typoszereg 6 wielkości urządzeń dla basenów o powierzchni lustra wody od 60 do 150 m2. Energooszczędne, efektywne i ekologiczne !
Seria kompaktowych, podwieszanych jednostek wentylacyjnych z przeciwprądowym wymiennikiem ciepła i wentylatorami EC. Automatyka zintegrowana . Klasa energetyczna A/A+.
Seria central TOP - propozycja wentylacji dla najbardziej wymagających klientów. Składa się z 5 wielkości, o przepływie powietrza w zakresie od 200 do 1500 m3/h.
Energooszczędne osuszacze powietrza dla małych i średnich basenów ,jacuzzi. Seria SD powstała na bazie sprawdzonego modelu SDH. Składa się z 5 modeli o wydajności osuszania od 73 do 240 l/dobę. Nowość roku 2016.
seria TYTAN to centrale klimatyzacyjne o konstrukcji modułowej. Przeznaczone są zarówno do instalacji na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Zakres wydajności powietrza 3.000 - 130.000 m3/h.
Grupa central wentylacyjnych z obrotowym wymiennikiem ciepła. Urządzenia produkowane w wykonaniu stojącym. Typoszereg składa się z 7 modeli, o wydajności w zakresie od 400 do 14000 m3/h.
Kondensacyjne osuszacze powietrza zaprojektowane do instalacji w chłodniach. Pracują w temperaturach -1...+18°C . Dostępne również z z funkcją chłodzenia -Z .Wydajności osuszania do 85 l/24h.
Kondensacyjne osuszacze powietrza zaprojektowane do instalacji w chłodniach. Pracują w temperaturach -1...+18°C . Dostępne również z z funkcją chłodzenia -Z .Wydajności osuszania do 457 l/24h.
Kondensacyjne osuszacze powietrza zaprojektowane do instalacji w chłodniach. Pracują w temperaturach -1...+18°C . Dostępne również z z funkcją chłodzenia -Z .Wydajności osuszania w zakresie od 156 do 190 l/24h.
Web Serwer Communication - łatwy i zdalny system kontroli układu wentylacji. Nie wymaga instalowania aplikacji. Dostępny dla wszystkich central wentylacyjnych.
Seria LGK - agregaty wody lodowej chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu zewnętrznego. Seria składa się z 13 modeli, o mocy w zakresie od 165 do 1154 kW.
Seria WSA - agregaty wody lodowej, chłodzone wodą. Seria składa się z 10 modeli, o mocy w zakresie od 6 do 45 kW. Dostępna jest również wersja urządzenia z funkcją grzewczą.
Seria WDA - agregaty wody lodowej, chłodzone wodą. Seria składa się z 21 wielkości, o mocach od 44 do 530 kW. Dostępna jest również wersja urządzenia z funkcją grzewczą.
Seria LSA - agregaty wody lodowej chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu zewnętrznego. Seria składa się z 10 modeli, o mocy w zakresie od 6 do 45 kW.
Seria LDP - agregaty wody lodowej, z funkcjami grzania i chłodzenia realizowanymi jednocześnie. Chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu zewnętrznego. Seria składa się z 18 modeli, o mocy w zakresie od 60 do 500 kW.
Seria LDA - agregaty wody lodowej, chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu zewnętrznego. Seria składa się z 21 modeli, o mocy w zakresie od 40 do 497 kW.
Seria CSA - agregaty wody lodowej, chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu wewnętrznego. Seria składa się z 10 modeli, o mocy w zakresie od 6 do 40 kW.
Seria CDA - agregaty wody lodowej, chłodzone powietrzem, przeznaczone do montażu wewnętrznego. Seria składa się z 16 modeli, o mocy w zakresie od 40 do 260 kW.
Pompy ciepła typu WODA-WODA z gruntowym układem dolnego źródła ciepła. Dostępne w kilku wersjach konfiguracji oraz szeroką gamą akcesoriów. Typoszereg podzielony na 21 wielkości o mocach w zakresie 52kW - 658kW.
Pompy ciepła powietrze-woda w wersji SPLIT. Złożone z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Bardzo dobre parametry. Stabilna praca do temperatury zewnętrznej -20°C. Dostępne w zakresie mocy 6kW - 106kW.
Seria CW - szafy klimatyzacji precyzyjnej, chłodzone wodą z agregatu wody lodowej. Nie zawierają układu bezpośredniego odparowania.
Seria DXW-F - szafy klimatyzacji precyzyjnej ze skraplaczem freonowym chłodzonym wodą oraz dodatkową chłodnicą wodną zasilaną z chillera.
Seria DXW - szafy klimatyzacji precyzyjnej z wbudowanym układem freonowym oraz wewnętrznym skraplaczem chłodzonym wodą z agregatu wody lodowej.
Serii DXA-DC - szafy klimatyzacji precyzyjnej z podwójnym systemem chłodzenia, z zewnętrznym skraplaczem oraz wewnętrznym chłodzeniem wodnym.
Serii DXA - szafy klimatyzacji precyzyjnej z zewnętrznym skraplaczem freonowym. Zakres mocy od 6 do 100 kW.
Adsorpcyjne osuszacze powietrza. Pracują z powietrzem o temperaturze w zakresie od -20 do +40 °C oraz wilgotności w zakresie od 2 do 100%. Wydajność osuszania wynosi od 17 do 1380 kg/24h.
Nowość ! Urządzenia przeznaczone do kontroli klimatu na małych i średnich basenach. Odzysk ciepła, przepływ powietrza w zakresie od 500 do 1650 m3/h, wydajność osuszania od 50 do 190 l/24h.
Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza przeznaczone do pracy autonomicznej lub w rozbudowanych systemach uzdatniania powietrza. Typoszereg podzielony na 7 wielkości o wydajności nawilżania 3-24 kg/h.
Hybrydowe pompy ciepła z powietrzno-gruntowym układem dolnego źródła. Najwyższa efektywność energetyczna w swojej klasie. Do montażu poza budynkiem. Typoszereg podzielony na 6 wielkości o mocach w zakresie 30kW - 106kW.
Powietrzne pompy ciepła LZi zbudowane w technologii inwerterowej, gwarantujące znakomite parametry powietrza. Seria składa się z 4 modeli, o mocach: 8, 10, 15, 20 kW.
Pompy ciepła typu WODA-WODA z gruntowym układem dolnego źródła ciepła. Dostępne w kilku wersjach konfiguracji oraz szeroką gamą akcesoriów. Typoszereg podzielony na 8 wielkości o mocach w zakresie 7kW - 38kW.
Hybrydowe pompy ciepła z powietrzno-gruntowym układem dolnego źródła. Wersja do montażu wewnątrz budynku z zewnętrznym modułem powietrznym. Typoszereg podzielony na 8 wielkości o mocach w zakresie 14kW - 106kW.
Nowoczesne pompy ciepła powietrze-woda gwarantujące bardzo wysokie osiągi. Stabilna praca do -20°C otoczenia i produkcja wody o temperaturze do +65°C. Dostępne w zakresie mocy 25kW - 93kW.
Powietrzne pompy ciepła zbudowane na potrzeby instalacji ze źródłem ciepła wewnątrz budynku. Standardowo oferowane z funkcją CHŁODZENIA. Typoszereg podzielony na 8 wielkości o mocach w zakresie 6kW - 53kW.
Nowoczesne pompy ciepła LZTi to technologia inwerterowa i EVI w jednym. Gwarantują najlepsze osiągi. Dostępne moce to 8,10,15,20 kW.
Centrale wentylacyjne serii RESTOR P z wbudowanym układem pompy ciepła, to propozycja jednostek z odzyskiem ciepła oraz funkcją grzania i chłodzenia. Zakres przepływu powietrza od 800 do 3400 m3/h.
HESTOR AHU to centrale wentylacyjne, sekcyjne, o konstrukcji modułowej. Przeznaczone są zarówno do instalacji na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu.
Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła - HESTOR CBP, zaprojektowane zostały do pracy w instalacjach wymagających dużych ciśnień dyspozycyjnych.
Grupa central z odzyskiem ciepła HESTOR PLUS występuje w wersji pionowej i poziomej
Grupa central wentylacyjnych z obrotowym, regeneracyjnym wymiennikiem ciepła. Urządzenia produkowane w wykonaniu stojącym. Typoszereg składa się z 6 modeli, o wydajności w zakresie od 1500 do 8000 m3/h.
Grupa central z odzyskiem ciepła HESTOR TOP charakteryzuje się umiejscowieniem króćców przyłączeniowych w górnej części obudowy
Typoszereg 9 central wentylacyjnych z krzyżowym wymiennikiem ciepła, o wydajności w zakresie od 300 do 8000 m3/h. Dostępne wersje instalacyjne: pozioma i pionowa.
Seria central DELUXE - propozycja wentylacji dla najbardziej wymagających klientów, składająca się z 10 wielkości, o przepływie powietrza w zakresie od 200 do 4600 m3/h.
Seria central wentylacyjnych nawiewnych, dostępna w wersji stojącej lub podwieszanej. Wykonanie kompaktowe lub modułowe. Dostępne wersje specjalistyczne: przemysłowe, higieniczne, kuchenne.
Czyste powietrze to zdrowie! Czyste powietrze to życie!
Typoszereg 9 central wentylacyjnych z krzyżowym wymiennikiem ciepła, o wydajności w zakresie od 300 do 8000 m3/h. Dostępne wersje instalacyjne: pozioma i pionowa.
Kondensacyjne osuszacze powietrza, o wydajności osuszania w zakresie od 330 do 415 l/24h. Dostępne wersje wykonania: standardowe, z chłodzeniem oraz z odzyskiem ciepła.
Kondensacyjne osuszacze powietrza, o wydajności osuszania w zakresie od 560 do 940 l/24h. Dostępne wersje wykonania: standardowe, z chłodzeniem oraz z odzyskiem ciepła.
Kondensacyjne osuszacze powietrza, o wydajności osuszania w zakresie od 128 do 194 l/24h. Dostępne wersje wykonania: standardowe, z chłodzeniem oraz z odzyskiem ciepła.
Kondensacyjne osuszacze powietrza w wykonaniu kompaktowym. Wydajność osuszania w zakresie od 75 do 124 l/24h. Dostępne w obudowie ze stali kwasoodpornej.
Kondensacyjne osuszacze powietrza w wykonaniu kompaktowym, o wydajności osuszania w zakresie od 75 do 124 l/24h. Dostępne w obudowie ze stali kwasoodpornej.
Seria ultrawydajnych osuszaczy, zaprojektowania głównie na potrzeby przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, znajdująca zastosowane w obiektach o dużych przestrzeniach. Wydajność osuszania w zakresie od 50 do 194 l/24h.
Grupa osuszaczy zaprojektowania na potrzeby osuszania magazynów oraz do zastosowania w procesach przemysłowych i budowlanych. Wydajność osuszania w zakresie od 50 do 194 l/24h.
Centrale basenowe z poczwórnym odzyskiem ciepła. Seria UTA/UTAZ to propozycja dla najbardziej wymagających.
Energooszczędne osuszacze powietrza dla dużych basenów i parków wodnych. Seria SRH składa się z 6 modeli, o wydajności w zakresie od 1150 do 3000 l/24h.
Seria osuszaczy powietrza do montażu kanałowego, zaprojektowana dla średnich basenów o powierzchni od 30 do 60 m2. Wydajność osuszania w przedziale od 330 do 949 l/24.
Osuszacze SEH to seria zaprojektowana specjalnie do zastosowania w niewielkich basenach. Wysoki spręż dyspozycyjny umożliwia instalację kanałową.
Osuszacze powietrza do montażu kanałowego, do zastosowania na niewielkich basenach lub w jacuzzi. Seria SDH składa się z 2 modeli, o wydajności osuszania od 94 do 124 l/dobę.
Osuszacze powietrza dla niewielkich basenów lub jacuzzi. Seria SBA składa się z 5 modeli o wydajności osuszania od 50 do 200 l/dobę.
Najwyższej jakości, praktyczny, wolnostojący osuszacz basenowy w eleganckim wydaniu.
   
Czwartek 01 październik 2015

Polityka prywatności serwisu hestor.pl

Informacje ogólne.

1. Operatorem Serwisu jest firma HESTOR.

2. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:

 

a. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje,

b. poprzez zapisywanie w urządzeniach końcowych pliki cookie (tzw. ciasteczka),

c. poprzez gromadzenie logów serwera www przez operatora hostingowego.

Informacje w formularzach.

1. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.
2. Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP)
3. Dane w formularzu nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej, niż za zgodą użytkownika.
4. Dane podane w formularzu mogą stanowić zbiór potencjalnych klientów, zarejestrowany przez Operatora Serwisu w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
5. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np w celu dokonania procesu obsługi zgłoszenia serwisowego lub kontaktu handlowego.
6. Dane podane w formularzach mogą być przekazane podmiotom technicznie realizującym niektóre usługi – w szczególności dotyczy to przekazywania informacji o posiadaczu rejestrowanej domeny do podmiotów będących operatorami domen internetowych (przede wszystkim Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa j.b.r – NASK), serwisów obsługujących płatności lub też innych podmiotów, z którymi Operator Serwisu w tym zakresie współpracuje.

Informacja o plikach cookies.

1. Serwis korzysta z plików cookies.
2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
4. Pliki cookies wykorzystywane są w następujących celach:
a. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
b. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
c. określania profilu użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google.
5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
6. Oprogramowanie do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) zazwyczaj domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać zmiany ustawień w tym zakresie. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies. Możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej.
7. Ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
8. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
9. Zalecamy przeczytanie polityki ochrony prywatności tych firm, aby poznać zasady korzystania z plików cookie wykorzystywane w statystykach: Polityka ochrony prywatności Google Analytics
10. Pliki cookie mogą być wykorzystane przez sieci reklamowe, w szczególności sieć Google, do wyświetlenia reklam dopasowanych do sposobu, w jaki użytkownik korzysta z Serwisu. W tym celu mogą zachować informację o ścieżce nawigacji użytkownika lub czasie pozostawania na danej stronie.
11. W zakresie informacji o preferencjach użytkownika gromadzonych przez sieć reklamową Google użytkownik może przeglądać i edytować informacje wynikające z plików cookies przy pomocy narzędzia: https://www.google.com/ads/preferences/

Logi serwera.

1. Informacje o niektórych zachowaniach użytkowników podlegają logowaniu w warstwie serwerowej. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w celu administrowania serwisem oraz w celu zapewnienia jak najbardziej sprawnej obsługi świadczonych usług hostingowych.
2. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Ponadto zapisowi mogą podlegać:
a. czas nadejścia zapytania,
b. czas wysłania odpowiedzi,
c. nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
d. informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
e. adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) – w przypadku gdy przejście do Serwisu nastąpiło przez odnośnik,
f. informacje o przeglądarce użytkownika,
g. Informacje o adresie IP.
3. Dane powyższe nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony.
4. Dane powyższe są wykorzystywane jedynie dla celów administrowania serwerem.

Udostępnienie danych.

1. Dane podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym wyłącznie w granicach prawnie dozwolonych.
2. Dane umożliwiające identyfikację osoby fizycznej są udostępniane wyłączenie za zgodą tej osoby.
3. Operator może mieć obowiązek udzielania informacji zebranych przez Serwis upoważnionym organom na podstawie zgodnych z prawem żądań w zakresie wynikającym z żądania.

Zarządzanie plikami cookies.

1. Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookies, może zmienić ustawienia przeglądarki. Zastrzegamy, że wyłączenie obsługi plików cookies niezbędnych dla procesów uwierzytelniania, bezpieczeństwa, utrzymania preferencji użytkownika może utrudnić, a w skrajnych przypadkach może uniemożliwić korzystanie ze stron www
2. W celu zarządzania ustawieniami cookies wybierz z listy poniżej przeglądarkę internetową/ system i postępuj zgodnie z instrukcjami:
a. Internet Explorer
b. Chrome
c. Safari
d. Firefox
e. Opera
f. Android
g. Safari (iOS)
h. Windows Phone
i. Blackberry